Hakkımızda

EXPO HOMES

Ekibimiz, Alanya ve Akdeniz emlak piyasasında 10 yıldan aşkın deneyimiyle sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyarız. Müşterilerimizi gayrimenkul, vergi, mevzuat gibi konularda bilgilendirmenin yanı sıra, hayallerindeki konuta sahip olabilmeleri için elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız.

Neden Expohomes?

Ekibimizin başlıca görevi – müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktır. Müşterilerimize sadece bir gayrimenkul satışı değil, satış sonrası hizmetini de sunarız.

ÜCRETSİZ GAYRİMENKUL GEZİ TURU

Firmamız sizler değerli müşterilerimizi Alanya’nın doğal güzelliğine, tarihi eserlerine ve konforlu gayrimenkule bizzat tanık olmanız için, 3 günlük ”Ücretsiz Gayrimenkul Tur”umuza katılarak şehrimize davet ediyoruz. Şoförümüz sizleri havaalanında karşılayıp, en az 3 yıldızlı otele ya da lüks bir apartman dairesine yerleşmenize yardımcı olacak. Meşhur Kızıl Kule manzaralı bir restorantta kahvaltıdan sonra gayrimenkul sunumu ve tur günümüzü yöresel bir restorantta öğle yemeğini yiyerek bitirebileceksiniz. Gezi turumuz Expohomes müşterilerimize tamamıyla ücretsizdir.

Expohomes Real Estate'e başvurmanın 5 nedeni:

  1. Akdeniz bölgesindeki gayrimenkul piyasası hakkında %100 doğru bilgi;
  2. İnşaat şirketlerinin sunduğu gayrimenkul fiyatlarını;
  3. Gayrimenkul belgelerin resmi idarelerde kontrolü;
  4. Gayrimenkul satışında tam eşlik hizmeti;
  5. Satış sonrası servis hihmetlerini sunmaktayız.
90

SATILAN KONUTLAR

50

ÖDÜLLERİMİZ

120

MEMNUN MÜŞTERİ SAYISI

250

TÜM EMLAK KONUTLARIMIZ

Bir sorunuz mu var?

Bizi arayın ya da geri dönüş formumuzu doldurunuz

EXPOHOMES Real Estate ekibiz size en kısa zamanda ulaşacaktır.

Compare

Enter your keyword